OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Reality

Jak jsem k tomu přišel...

Vám, kteří mně znáte přes dvacet let ve spojení s prodejem a servisem výpočetní techniky a posledních téměř deset let jako poskytovatele internetu, se tento krok zdá možná divný...

Ke změně mně donutil sám život. Po značných problémech s páteří, operace atd. jsem usoudil, že roky prosezené za PC se dosti podepsaly na mém zdraví a je potřeba udělat změnu, část dne věnovat něčemu jinému.

Nabídka spolupráce s realitní kanceláří přišla sama při prodeji našeho bytu. V realitách vidím možnost realizace mých zkušeností z oblasti informačních technologií, fotografování, webdesignu, internetového marketingu a propagace. Věřím tomu, že ani po padesátce není pozdě začít s něčím novým.

Sledujte moji jízdu na www.volne-reality.cz

Server volne-reality.cz

 

Spouštím vlastní Affiliate program na nábor a prodej nemovitostí

Pokud máte vlastní web, přátele na Facebooku, emailovou databázi nebo spoustu známých, zaregistrujte se do našeho Affiliate programu na nábor a prodej nemovitostí. Vydělávejte s námi!

Zaregistrujte se na partner.volne-reality.cz .

Aktuálně

archiv

Mohlo by vás zaujmout ...

 

 

 

Internetový marketing

reality, weby nemovitostí, AdSense, Affiliate, osobní a produktové weby

Reality