OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Moje weby aneb jak rychle vytvořit web

Moje webové pokusy začaly a hned zase skončilyv roce 2004, kdy mne při úpravě fotek z dovolené napadlo, že bych mohl udělat web o Chorvatsku a nabízet na něm ubytování u moře českým zájemcům. Zaregistroval jsem si doménu brela.cz, ale když jsem zjistil, že bych se musel učit psát v kódu, tak jsem toho brzy nechal...

K původní myšlence napsat web jsem se vrátil až v roce 2008, kdy jsem objevil možnosti redakčního systému inPage. Když jsem se doma přes víkend doma povaloval s nějakým nachlazením, rozhodl jsem se v neděli ráno, že zkusím vytvořit svůj první web. O psaní webu jsem nevěděl nic, měl jsem k dispozici jen pár fotek, doménu brela.cz a redakční systém inPage.

Večer byl web brela.cz hotový, tak že si myslím, že obdobně to může zvládnout každý. Následně jsem vytvořil spoustu dalších webových prezentací které najdete v menu.

Myslím si, že pro malé firmy a drobné řemeslníky skončila éra objednávání tvorby drahých webových prezentací, protože svůj web si zvládnou vytvořit sami, nebo si nechají vytvořit základ, který si následně sami aktualizují.

Všechny uvedené moje weby, kromě Webkamery na horách, který psal syn ručně, jsou vytvořeny v redakčním systému inPage.

Podrobnosti o redakčním systému inPage naleznete zde.

Pokud by jste si chtěli vytvořit svůj firemní web nebo prezentaci svého výrobku a chcete poradit a pomoct s prvními krůčky, dejte vědět. Vybereme vhodnou doménu a můžete začít. 

 

Akce - ke každé nové doméně získáte zdarma
hosting + redakční systém inPage mini

Vaše roční vstupní náklady - 180-289 Kč s DPH
dle zvolené domény

 

 

Aktuálně

archiv

Mohlo by vás zaujmout ...

Internetový marketing

firemní a produktové weby, webhosting, inPage, AdSense, PPC reklama, Affiliate