OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Google AdSense jako zdroj trvalých příjmů

Pro ty, kteří nevíte o co jde, krátce vysvětlím. Google AdSense je reklamní systém, umožňující majitelům webových stránek jakékoliv velikosti, bezplatně vydělávat peníze, když nechají na svých stránkách zobrazovat cílené reklamy společnosti Google. Více naleznete zde.

S Google AdSense jsem začal experimentovat před osmi lety. Moje první zisky z reklamy Google byly v řádu jednotek Kč za týden, když jsem za den vydělal 16,50 Kč, tak jsem slavil! Do roku 2015 jsem se této činnosti nikdy extra nevěnoval a přesto tržby z reklam Google na mých cestovatelských webech byly celkem přes 400 000 Kč. Některých webů jsem si po vytvoření možná i tři roky nevšímal, ale přesto nějaké penízky stále cinkaly. Pravidelná aktualizace a propagace webů zpravidla příjmy podstatně zvyšuje.

Reklamní byznys je stále na vzestupu, protože čím dál více firem bojuje o své pozice na trhu.

Jak začít s Google AdSense

Zkráceně řečeno vytvoříte web, přidáte reklamu Google a podle toho jak velkou a jak stabilní návštěvnost webu získáte, tak velký penězovod vytvoříte. Pokud návštěvníka vašeho webu zaujme nějaká právě zobrazená reklama Google a klikne na ni, tak vám z toho cinknou nějaké halířky až korunky za každý klik - samozřejmě, že nemůžete klikat sám sobě.

Pokud nemáte Google účet, tak si jej vytvoříte a pak se zaregistrujete do Google Adsense
vytvoření účtu Google
registrace do Google Adsense

Po jaké weby je Google AdSense nevhodné?

Nepoužívejte na prodejních webech - může se vám v reklamách zobrazovat nabídka konkurence a reklama vám odvede zákazníky. I na tomto webu mi reklama Google může odvést potenciální zákazníky...

Příklad reklamy Google 

 

Přidat komentář

Hlavní město České republiky

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Aktuálně

archiv

Mohlo by vás zaujmout ...

 

 

 

Internetový marketing

reality, weby nemovitostí, AdSense, Affiliate, osobní a produktové weby

Reality