OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Affiliate

Propagace pomocí Affiliate programů je asi nejspravedlivější formou marketingu na internetu. Inzerent zaplatí propagujícím (Affilákům) až v okamžiku, kdy zákazník nakoupí výrobek, zaplatí službu nebo zhlédne inzerované informace. Převážná většina Affiliate programů je zaměřena právě na prodej výrobků a služeb. Ukázky Affiliate programů najdete zde.

Inzerenti

Jsou majitelé e-shopů, prodejci kurzů online, řemeslníci propagující své výrobky na webu. Tito všichni se snaží dostat nahoru ve vyhledávačích, platí stále větší cenu za SEO a PPC reklamu, která jim mnohdy se zvyšujícími náklady nepřináší očekávaný výsledek. Patříte mezi inzerenty? Začněte používat Affiliate programy, zvýšíte prodeje a ještě ušetříte!

Propagující - Affiláci

Rádi pomohou inzerentům propagovat jejich výrobky a služby na svých webových stránkách, na Facebooku, přes své emailové databáze a podobně. Affiláci ale dostanou zaplaceno až když zákazník nakoupí. Affilákem může být kdokoliv, komu se zalíbí co nabízíte a rozhodne se vás propagovat na internetu přes email, Facebook, webové stránky, Sklik, Google AdWords. Přihlášení do Affiliate programu je zdarma, tak že zájemci o propagaci nemají co ztratit.

Hlavní výhody Affiliate marketingu

• Výhody, které přináší affiliate marketing, využívají pouhá 2% firem/obchodníků v České republice. Implementace provizního systému tedy znamená mít výhodu, kterou má jen málo konkurentů.

• AffilBox je velice jednoduchý nástroj a hlavně - je v češtině (včetně velmi ochotné technické podpory). Inzerenti tedy nemusí zápasit s cizojazyčnou aplikací nebo nedejbože podporou.

• AffilBox má vlastní, velmi kvalitně zpracovaný sledovací kód pro maximálně přesné vyhodnocování všech konverzí.

• Za AffilBoxem stojí Mário Roženský, který se aktivně a naplno věnuje právě affiliate marketingu. Přesně tedy ví, co funguje, co nefunguje, co je a není potřeba k maximálnímu přínosu provizního systému.

Zavedení provizního programu vám zvýší tržby o 10% - 60%.

• Narozdíl od provizních sítí máte svůj provizní program plně pod kontrolou.

• Vaším obchodním zástupcem - Affilákem (tím, kdo bude doporučovat/prodávat váš produkt) může být s pomocí provizního programu kdokoli - soused, kamarád, nebo někdo, koho jste třeba v životě neviděli.

• Za posledních 30 dnů bylo díky AffilBoxu vyplceno více než 1 000 000 kč na provizích. Obrat obchodníků byl více než 4 miliony a partneři přivedli inzerentům více než 20.000 platících zákazníků.

AffilBox

K zjišťování oprávněných provizí se používá například program AffilBox jehož autorem je rovněž Mário Roženský.

Vyzkoušejte si demo programu AffilBox zdarma.

250x250full.png

První česká kniha o Affiliate

Mário Roženský vydal nedávno první českou knihu o Affiliate marketingu, kde si můžete o celé problematice přečíst podrobněji. Četl jsem - doporučuji. Součástí knihy je i několik bonusů pro rozjezd vlastního Affiliate programu. 

kniha-468x60.gif

Přečtěte si o využití Affiliate marketingu

Inzerce nemovitostí zdarma,  platíte až po prodeji - článek, jak je možné využít Affiliate marketing při prodeji nemovitostí.

 

Přidat komentář

Hlavní město České republiky

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Aktuálně

archiv

Mohlo by vás zaujmout ...

 

 

 

Internetový marketing

reality, weby nemovitostí, AdSense, Affiliate, osobní a produktové weby

Reality