OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Google AdSense jako zdroj trvalých příjmů

Pro ty, kteří nevíte o co jde, krátce vysvětlím. Google AdSense je reklamní systém, umožňující majitelům webových stránek jakékoliv velikosti, bezplatně vydělávat peníze, když nechají na svých stránkách zobrazovat cílené reklamy společnosti Google. Více naleznete zde.

S Google AdSense jsem začal experimentovat před 10 lety. Moje první zisky z reklamy Google byly v řádu jednotek Kč za týden, když jsem za den vydělal 16,50 Kč, tak jsem slavil! Do roku 2015 jsem se této činnosti nikdy extra nevěnoval a přesto tržby z reklam Google na mých cestovatelských webech byly celkem přes 400 000 Kč. Některých webů jsem si po vytvoření možná i tři roky nevšímal, ale přesto nějaké penízky stále cinkaly. Pravidelná aktualizace a propagace webů zpravidla příjmy podstatně zvyšuje.

Reklamní byznys je stále na vzestupu, protože čím dál více firem bojuje o své pozice na trhu.

Jak začít s Google AdSense

Zkráceně řečeno vytvoříte web, přidáte reklamu Google a podle toho jak velkou a jak stabilní návštěvnost webu získáte, tak velký penězovod vytvoříte. Pokud návštěvníka vašeho webu zaujme nějaká právě zobrazená reklama Google a klikne na ni, tak vám z toho cinknou nějaké halířky až korunky za každý klik - samozřejmě, že nemůžete klikat sám sobě.

Pokud nemáte Google účet, tak si jej vytvoříte a pak se zaregistrujete do Google Adsense
vytvoření účtu Google
registrace do Google Adsense

Po jaké weby je Google AdSense nevhodné?

Nepoužívejte na prodejních webech - může se vám v reklamách zobrazovat nabídka konkurence a reklama vám odvede zákazníky. I na tomto webu mi reklama Google může odvést potenciální zákazníky...

Příklad reklamy Google 

 

Mohlo by vás zaujmout ...

Internetový marketing

firemní a produktové weby, webhosting, inPage, AdSense, PPC reklama, Affiliate